Прокуратура Харківської області оскаржила в Харківському апеляційному окружному суді рішення про відновлення на посаді працівника прокуратури, звільненого на підставі люстраційного закону. Відповідна скарга була подана 2 грудня.

24 листопада, у Харкові було прийнято перше судове рішення про відновлення Володимира Суходубова на посаді начальника відділу по роботі з кадрами прокуратури Харківської області.

Член Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України Максим Маньковський підкреслив, що саме громадський тиск та медійний резонанс забезпечили відповідну реакцію прокуратури.

«Сподіваємось, що органи прокуратури стали на шлях очищення та не будуть захищати своїх працівників, а будуть чутко виконувати норми закону. Це перший факт, який підтверджує те, що порядок денний люстраційних процесів задаватиме громадська думка», – підкреслив він.

Нагадаємо, що 27 листопада член Громадської ради з питань люстрації Сергій Іванов направив звернення до СБУ щодо неправомірних дій судді Харківського суду Валентини Самойлової, яка поновила на посаді Володимира Суходубова.