1 грудня в Центральній виборчій комісії почнеться перевірка відповідно до Закону України «Про очищення влади». Про це повідомляється у відповідному розпорядженні голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського від 12 листопада «Про проведення перевірки відповідно до закону України «Про очищення влади».

Згідно документу, який розміщено на сайті ЦВК, перевірка щодо членів ЦВК буде проходити з 1 грудня 2014 по 28 лютого 2015 року.

З 1 березня по 31 травня 2015 перевірці підлягають керівники Секретаріату ЦВК та Служби розпорядника Державного реєстру виборців, їх заступники, начальники управлінь, їх заступники, завідувачі самостійних відділів, їх заступники Секретаріату та Служби розпорядника ДРВ.

На період з 1 червня по 30 вересня 2015 заплановані перевірки по завідувачем відділів у складі управлінь, завідуючим секторами, головним консультантам, головним фахівцям, провідним фахівцям Секретаріату ЦВК та Служби розпорядника Державного реєстру виборців та працівникам патронатної служби Центральної виборчої комісії.

Сьогодні, 1 грудня, почались перевірки працівників Державної службової адміністрації та начальників територіальних управлінь ДСА України.

Нагадаємо, 10 листопада в Україні стартувала друга хвиля очищення влади відповідно до люстраційного закону «Про очищення влади». Перевірені будуть посадовці у всіх центральних органах виконавчої влади.