Ухвалення судового рішення про відновлення на посаді працівника Харківської прокуратури, якого було звільнено згідно норм люстраційного закону, – це перший крок до беззаконня та провокація суспільства чинити самосуди над недоброчесними чиновниками. Про це заявив голова Громадського люстрацйного комітету, член Громадської ради з питань люстрації при Мінюсті Єгор Соболєв.

«Люстраційний закон чітко визначив, що всі високопосадовці часів Януковича, в тому числі й працівники Генеральної прокуратури, мають бути звільнені. Суддя, прийнявши таке рішення, знехтував законом», – підкреслив Соболєв.

«Людина,яка перша стала на шляху проти очищення влади української держави і є безумовний ворогом цієї держави»,– зазначив громадський люстратор.
Соболєв закликав якомога швидше втрутитися апеляційні органи, органи суддівського врядування та відреагувати на ці законодавчі порушення.
«Я вважаю,що прокурор і суддя цим рішенням назавжди закрили собі дорогу роботи у державних органах», – резюмував він.

Нагадаємо, що 24 листопада рішенням суду на посад був відновлений Володимир Суходубов, який до звільнення займав посаду начальника відділу по роботі з кадрами прокуратури Харківської області, а раніше – посаду першого заступника прокурора області.