Схема глобального саботажу люстраційного закону затверджена, узгоджена і успішно втілюється в життя антиукраїнськими силами. Про це у своєму блозі на «Українській правді» наголосив журналіст, член Громадської ради з питань люстрації Сергій Іванов, коментуючи ухвалення судового рішення про відновлення на посаді працівника Харківської прокуратури, якого було звільнено згідно Закону «Про очищення влади».

Громадський активіст прогнозує велику кількість «відновлень» на посадах тих чиновників, що підпадають під дію люстраційного закону.
«Система Путіна-Медведчука-Януковича знову кидає виклик українському суспільству», – підкреслив Іванов. За його словами, всім, хто підтримує цю систему необхідно пригальмувати.
«В іншому випадку дуже скоро судді, прокурори та інші саботажники почнуть отримувати відповідну реакцію суспільства, яке не готове миритися з таким свавіллям», – резюмував журналіст.
Нагадаємо, що 24 листопада рішенням суду на роботі був відновлений Володимир Суходубов, який до звільнення займав посаду начальника відділу по роботі з кадрами прокуратури Харківської області, а раніше – посаду першого заступника прокурора області.