12 листопада, громадські активісти під стінами Кіровоградської міської прокуратури провели акцію з вимогою відсторонити від займаної посади прокурора Кіровограда Євгена Васильєва.

Учасники акції вимагали від нього написати заяву про звільнення, оскільки він підпадає під дію Закону України «Про очищення влади». Євгена Васильєва призначено на посаду міського прокурора у вересні цього року. Раніше він очолював Київську районну прокуратуру міста Донецька, в органах прокуратури Васильєв працює 6 років.
Володимир Фундовний, керівник Кіровоградської спілки освітян зазначив, що громадськість обурена такими призначеннями. «Активісти дали міському прокурору 10 днів, щоб він добровільно пішов з посади, у іншому випадку активісти проведуть свою, громадську люстрацію».

За його словами, призначення «донецьких» на ключові посади в обласні центри та й взагалі по України – це відголоски кадрової політики часів Януковича. «Суспільство змінилось і не сприймає подібних кроків від керівництва державою, громадяни мають самі визначати хто гідний займати керівні посади».

Також громадські активісти зустрілись з в.о.прокурора Кіровоградської області Леонідом Панченком та передали йому письмове звернення з вимогою посприяти звільненню або переведенню Васильєва на роботу до Донецька. За словами обласного прокурора, така позиція громади буде донесена до відома Генпрокурора.