14 грудня 2018
У суботу, 22 грудня, відбудуться Загальні Збори Громадської організації «Громадський люстраційний комітет». Збори пройдуть о 14:00 за адресою м.Київ, вул. Еспланадна, 20, 5й пов.
6 жовтня 2018
Люстрація
Вища рада правосуддя досі не звільнила з посади Голови Державної судової адміністрації (ДСА) «недолюстрованого» Зеновія Холоднюка, хоча мала це зробити ще в січні 2017. Що у ВРП можуть свідомо зберігати Холоднюка на посаді, свідчить те, що кандидатку в його заступники відмовились призначати саме через люстраційні заборони.
26 вересня 2018
НАБУ
Лише встановлений економічний ефект від роботи НАБУ — більше 3 мільярдів гривень. Про це в своєму блозі «Антикорупційний майдан» на 24 каналі розповіла Голова Ради Громадського люстраційного комітету Олександра Дрік.
6 червня 2018
НАБУ
Троє кандидатів від Громадський люстраційний комітет, а саме Олександра Дрік, Тетяна Козаченко та Анна Калинчук, стали членами нового складу Рада громадського контролю НАБУ.
5 квітня 2018
Організації, які сформували Громадську раду доброчесності (ГРД), підтримують її вимоги стосовно необхідності зміни процесу кваліфоцінювання суддів.
12 лютого 2018
Новини
Деякі чиновники залишаються при владі попри заборону обіймати державні посади: один очолює антикорупційну боротьбу, інші –​працюють в офісі українського президента, Кабінеті міністрів та судовій адміністрації, а хтось взагалі керує цілою областю, адже у Порошенка ніяк не визначаться, чи підпадає він під люстрацію, чи ні. Про це йдеться в розслідуванні програми «Схеми».
4 грудня 2017
Е-декларування
Тендер на аудит системи електронного декларування, який проводить Національне агентство з питань запобігання корупції, містить дискримінаційні умови, а документація виписана під наближені до СБУ компанії.
3 грудня 2017
Е-декларування
НАЗК проводить тендер на аудит системи е-декларування, завданням якого є знищити систему і позбутись декларацій. 4 грудня о 9:00 представники антикорупційних громадських організацій пояснять, чому непрозорий тендер має бути скасовано, а незалежна експертиза має бути проведена за участі іноземних експертів. Брифінг відбудеться в Українському кризовому медіа центрі за адресою вул. Хрещатик, 2 (Український дім).
1 грудня 2017
The procurement for conducting an audit of e-declaration systems recently announced by the National Agency on Prevention of Corruption is discriminatory and non-transparent. It should be cancelled, otherwise it might lead to the irreparable destructive consequences for the e-declaration system.
1 грудня 2017
Е-декларування
НАЗК оголосило тендер на проведення аудиту системи е-декларування з дискримінаційними та корупційними умовами для учасників. Ми переконані, що замовлення аудиту подібним чином спрямоване на отримання упереджених результатів, які можуть призвести до непоправних руйнівних наслідків для системи е-декларування.
Представники ЗМІ можуть звертатися за офіційними коментаріями членів Люстраційного комітету на пошту info@lku.org.ua.

Дайджест люстрації

Архів дайджестів