4 грудня 2017
Тендер на аудит системи електронного декларування, який проводить Національне агентство з питань запобігання корупції, містить дискримінаційні умови, а документація виписана під наближені до СБУ компанії.
3 грудня 2017
НАЗК проводить тендер на аудит системи е-декларування, завданням якого є знищити систему і позбутись декларацій. 4 грудня о 9:00 представники антикорупційних громадських організацій пояснять, чому непрозорий тендер має бути скасовано, а незалежна експертиза має бути проведена за участі іноземних експертів. Брифінг відбудеться в Українському кризовому медіа центрі за адресою вул. Хрещатик, 2 (Український дім).
1 грудня 2017
НАЗК оголосило тендер на проведення аудиту системи е-декларування з дискримінаційними та корупційними умовами для учасників. Ми переконані, що замовлення аудиту подібним чином спрямоване на отримання упереджених результатів, які можуть призвести до непоправних руйнівних наслідків для системи е-декларування.
20 листопада 2017
Корупція на всіх рівнях створює перепони для розвитку держави. Майбутнє без корупції ми можемо забезпечити лише наполегливою працею над викриттям корупціонерів. Знищення корупції важливе як в як у містах-мільйонниках, так і в маленьких містечках, як в столиці, так і у регіонах. Чому ми зосередились саме на викритті корупції на регіональному рівні та хто входить до списку ТОП 5 корупціонерів Одещини розкаже Дмитро Кузін, юрист ГО «Громадський люстраційний комітет», Голова ГО «Люстраційна комісія Одеської області» Константин Цховребашвілі та Александр Жирносенко, координатор ГО «Люстраційна комісія Одеської області».
Представники ЗМІ можуть звертатися за офіційними коментаріями членів Люстраційного комітету на пошту info@lku.org.ua.

Дайджест люстрації

Архів дайджестів