9 вересня 2016
Бізнесмени і родичі столичних прокурорів забудовують незаконно приватизовану ділянку захисної дамби Київського водосховища. Фактично захоплено берег обвідного каналу, обгороджено декілька десятків гектарів державного лісу. Про це йдеться у розслідувані журналісті проекту "Наші гроші з Денисом Бігусом".
10 серпня 2016
Непоодинокими випадками є забудова берегів українських річок та водойм, тим самим обмежується доступ до води громадянам України. Про те, хто саме з народних депутатів, політиків, державних службовців забудували віллами узбережжя, з’ясовували журналісти проекту «Схеми».
2 серпня 2016
Шокін після Майдану заявляв, що не має ні родини, ні дітей. Журналісти проекту «СХЕМИ» встановили, що у нього є і дитина, і цивільна дружина, на яких оформлена низка елітної нерухомості.
13 червня 2016
Українські судді вказують в своїх деклараціях відомості, що живуть на одну зарплатну та не мають елітних автомобілів та нерухомості. Проте зазвичай мільйонерами виявляються члени їхніх сімей. Про те, хто з служителів Феміди записує статки на дружин дітей та близьких – у розслідуванні журналістів проекту «СХЕМИ»
30 травня 2016
За протидію легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, боротьбу з фінансування тероризму в Україні відповідає Державна служба фінансового моніторингу. Кожного разу коли ви чуєте, що закрито черговий конвертаційний центр – це також є результатом роботи ДСФМ. Журналісти проекту «Наші гроші» з’ясовували, яким майном та якими автомобілями володіє керівництво відомства.
20 травня 2016
48 народних депутатів, переважна більшість з яких – члени «Опозиційного блоку» звернулись до КСУ з поданням щодо неконституційності положень Закону "Про запобігання корупції", в частині електронного декларування. Журналісти проекту «Схеми» з’ясували, що у депутатів скаржників у самих є проблеми з деклараціями про майно.
5 травня 2016
В селі Старе, Бориспільського району Київської області, а також вздовж сіл Сошників і Дівички розкинувся військовий полігон, переданий в користування Національній гвардії України. За межею КПП військової частини зводять котеджі й дачні будиночки. Про те, кому належать будинки з’ясовував член Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України, журналіст для проекту «Слідство.Інфо» Максим Опанасенко.
8 квітня 2016
Керівнику Департаменту державного нагляду у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександру Щербаченко подарували п’ятикімнатну квартиру на Печерську. Подарунок оформили у 2013 році, коли Щербаченко був заступником керівника київського главку ДСНС. Про це дізнавались журналісти проекту «Наші гроші». Наразі вартість такої квартири становить близько 26 мільйонів гривень.
5 квітня 2016
Вища кваліфікаційна комісія суддів завершила переатестацію першої групи суддів, які претендують на призначення пожиттево. Неоднозначна практика оцінювання суддів, коли переатестацію проходять навіть ті, до кого є питання у ВККС, викликала критику з боку політиків та суспільства.
28 березня 2016
17 лютого в Україні розпочалось первинне кваліфікаційне оцінювання суддів. Перевірку мають пройти судді різних інстанцій. Яким чином відбувається переатестація та на що закривають очі представники ВККС при оцінці суддів з’ясовували журналісти проекту «СХЕМИ».
Представники ЗМІ можуть звертатися за офіційними коментаріями членів Люстраційного комітету на пошту info@lku.org.ua.

Дайджест люстрації

Архів дайджестів