12 лютого 2018
Деякі чиновники залишаються при владі попри заборону обіймати державні посади: один очолює антикорупційну боротьбу, інші –​працюють в офісі українського президента, Кабінеті міністрів та судовій адміністрації, а хтось взагалі керує цілою областю, адже у Порошенка ніяк не визначаться, чи підпадає він під люстрацію, чи ні. Про це йдеться в розслідуванні програми «Схеми».
14 листопада 2017
У результаті люстрації керівництво державних органів оновилось на 98%, але найбільша загроза очищенню влади — в судах. Про це 13 листопада під час презентації Звіту про результати моніторингу виконання Законів України «Про очищення влади» та «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» сказали Олександра Дрік, Голова Ради ГО «Громадський люстраційний комітет» та Тетяна Козаченко, адвокат, секретар Громадської ради з питань люстрації при Мін’юсті.
9 листопада 2017
13 листопада відбудеться презентація та експертне обговорення Звіту про результати моніторингу виконання Законів України «Про очищення влади» та «Про відновлення довіри до судової влади в Україні». У Звіті представлені результати громадського моніторингу, який здійснювався ГО «Громадський люстраційний комітет» у період з червня по вересень 2017 року і охоплює період трьох років. Звіт підготовлено з метою узагальнити прогнозовані і фактичні результати проведення люстрації в Україні відповідно до Законів «Про відновлення довіри до судової влади» та «Про очищення влади» та сформулювати рекомендації для їх ефективнішого виконання.
8 листопада 2017
7 листопада відбувся візит представників ГО «Громадський люстраційний комітет» до Полтави. Протягом дня було заплановано зустрічі із регіональними антикорупційними громадськими організаціями, з представниками місцевих ЗМІ та прес-конференція щодо ТОП 5 держслужбовців Полтавщини із сумнівними даними у деклараціях.
7 листопада 2017
7 листопада 2017
6 листопада 2017
Корупція на всіх рівнях створює перепони для розвитку держави. Майбутнє без корупції ми можемо забезпечити лише наполегливою працею над викриттям корупціонерів. Знищення корупції важливе як в як у містах-мільйонниках, так і в маленьких містечках, як в столиці, так і у регіонах. Чому ми зосередились саме на викритті корупції на регіональному рівні та хто входить до списку ТОП 5 корупціонерів Полтавщини розкаже Олександра Дрік, Голова Ради ГО «Громадський люстраційний комітет» та член Громадської Ради при НАЗК та Лариса Гориславець, керівник проекту «Декларатор Кременчук».
3 листопада 2017
Громадський люстраційний комітет розпочав формування реєстру посадовців із сумнівними даними в деклараціях. По кожному посадовцю в цьому реєстрі ми пишемо заяви про правопорушення або необхідність повної перевірки до НАБУ/НАЗК і вимагаємо пояснення статків у самих декларантів. Реєстр буде оновлюватись щотижнево.
3 листопада 2017
3 листопада відбулося чергове щотижневе засідання Національного агентства з питань запобігання корупції.
2 листопада 2017
9 листопада відбудуться Загальні збори ГО «Громадський люстраційний комітет»
Представники ЗМІ можуть звертатися за офіційними коментаріями членів Люстраційного комітету на пошту info@lku.org.ua.

Дайджест люстрації

Архів дайджестів