Корупція на всіх рівнях створює перепони для розвитку держави. Майбутнє без корупції ми можемо забезпечити лише наполегливою працею над викриттям корупціонерів. Знищення корупції важливе як в як у містах-мільйонниках, так і в маленьких містечках, як в столиці, так і у регіонах. Чому ми зосередились саме на викритті корупції на регіональному рівні та хто входить до списку ТОП 5 корупціонерів Одещини розкаже Дмитро Кузін, юрист ГО «Громадський люстраційний комітет», Голова ГО «Люстраційна комісія Одеської області» Константин Цховребашвілі та Александр Жирносенко, координатор ГО «Люстраційна комісія Одеської області».

Під час прес-конференції будуть представлені результати спільної роботи ГО «Громадський люстраційний комітет» та ГО «Люстраційна комісія Одеської області» щодо осіб із сумнівними даними у деклараціях Одещини. Складаючи цей рейтинг ми керувалися чіткими критеріями відбору посадовців:

– перебування в державних органах на ключових посадах: ДФС, МВС, прокуратура, ОДА тощо;
– наявність великої кількості майна в декларації;
– в біографічних відомостях вказано, що раніше посадовець не працював в сфері бізнесу;
– спосіб життя (наявність великої кількості авто, коштовних годинників) не відповідає доходам, зазначеним в декларації.
– члени родини, на яких записано майно, не мають значних джерел доходів.

Представники ГО розкажуть про подальший план співробітництва, основні напрями якого буде викладено у «Дорожній карті». Ми вимагатимемо звільнення з державної служби осіб, які не можуть пояснити походження майна. Спільно з активістами та журналістами будемо добиватися виконання Закону «Про очищення влади» та звільнення з посад держслужбовців із сумнівними даними в деклараціях. Вони мають або пояснити свої статки, або піти.