13 листопада відбудеться презентація та експертне обговорення Звіту про результати моніторингу виконання Законів України «Про очищення влади» та «Про відновлення довіри до судової влади в Україні». У Звіті представлені результати громадського моніторингу, який здійснювався ГО «Громадський люстраційний комітет» у період з червня по вересень 2017 року і охоплює період трьох років.

Звіт підготовлено з метою узагальнити прогнозовані і фактичні результати проведення люстрації в Україні відповідно до Законів «Про відновлення довіри до судової влади» та «Про очищення влади» та сформулювати рекомендації для їх ефективнішого виконання.

До участі у презентації та обговоренні Звіту запрошені представники органів влади, члени Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України, представники громадських організацій, які здійснюють контроль дій посадовців відповідно до люстраційного та антикорупційного законодавства, експерти та журналісти, що працюють в зазначених напрямках.

Презентація Звіту відбудеться 13 листопада 2017 року, об 15:00 в Українському кризовому медіа-центрі, за адресою: вул. Хрещатик, 2, м. Київ.

Експертне обговорення відбудеться 13 листопада 2017 року о 10:00 у Білій Залі НАН України, за адресою: вул. Володимирська 55, м. Київ.

Для підтвердження участі у заході просимо заповнити реєстраційну форму https://goo.gl/yU9Hvk