3 листопада відбулося чергове щотижневе засідання Національного агентства з питань запобігання корупції.

Під час засідання Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення щодо затвердження Результатів здійснення повної перевірки декларації народного депутата України Константіновського В.Л. Декларант не дотримав вимоги пунктів 2, 3, 51 частини першої статті 46 Закону України «Про запобігання корупції. Ознак правопорушень, передбачених статтею 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення та статтею 3661 Кримінального кодексу України, не встановлено.
В рішенні НАЗК вказано, що зазначена у декларації вартість квартири площею 84,4 кв.м у м. Києві, що належить суб’єкту декларування на праві власності, не відповідає даним з наявних документів, які містять інформацію про вартість такої квартири.

ГЛК неодноразово наголошував на необхідності терміново не змінити порядок перевірки декларацій, завдяки якому наразі НАЗК замість покарання корупціонерів легалізує їхні статки.

Статистичні дані щодо прийнятих рішень

Впродовж засідання було розглянуто та прийнято:

Впродовж засідання було розглянуто та прийнято:

— 22 рішення про відмову у проведення повної перевірки декларацій;
— 20 рішень про початок повної перевірки декларацій;
— 10 рішень про Результати здійснення повної перевірки декларацій особи;
— 7 рішень про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення (по ст. 172-7 КУпАП)
— 5 рішень про продовження строку проведення повної перевірки;
— 8 приписів про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону
— План проведення перевірок НАЗК на 2018 р.