У четвер, 9 листопада, відбудуться Загальні Збори Громадської організації «Громадський люстраційний комітет». Збори пройдуть о 18:00 за адресою м.Київ, вул. Коновальця, 35, #49.

На зборах будуть розглянуті наступні питання:

  1. Про необхідність залучення поворотної (строкової) безвідсоткової фінансової допомоги в рамках виконання проекту «Моніторинг е-декларацій на регіональному рівні через наповнення громадського реєстру посадовців із сумнівними даними в деклараціях» та надання повноважень Голові Ради для залучення додаткових грошових коштів та укладення відповідних договорів.
  2. Обговорення та вироблення позиції Організації стосовно обов'язку подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у 2018 році за період з 30 березня 2017 року по 31 грудня 2017 року, відповідно до вимог Закону #6172, особами, які є керівниками або входять до складу вищого органу управління, інших органів управління громадських об’єднань, інших непідприємницьких товариств, якщо таке громадське об’єднання, інше непідприємницьке товариство здійснює діяльність, пов’язану із запобіганням, протидією корупції, імплементацією стандартів у сфері антикорупційної політики, моніторингом антикорупційної політики в Україні, підготовкою пропозицій з питань формування, реалізації такої політики, та/або бере участь, залучається до здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням, протидією корупції.

Довідки за телефоном: +38 (50) 310 5708