Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало проведення повної перевірки декларації ще однієї особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за заявою ГО «Громадський люстраційний комітет».

Відповідне рішення щодо повної перевірки Міського голови м. Дрогобич Кучми Тараса було прийнято на засіданні НАЗК.


Підставою для проведення повної перевірки декларації стало можливе відображення у декларації недостовірних відомостей: до декларації не було внесено інформацію про членство в двох громадських організаціях, знайдено розбіжності у даних декларацій за 2015 і 2016 рр., задекларовано три автомобілі, власником яких вказано третю особу.

Нагадуємо, що детально з усіма документами щодо справи Кучми можна ознайомитись у нашому Реєстрі осіб із сумнівними даними в деклараціях:

Кучма Тарас Ярославович

Міський голова м. Дрогобич
м. Дрогобич (Львівська обл.)

Кучма Т.Я., згідно з електронною декларацією за 2016 рік, не задекларував членство у двох громадських організаціях: ГО «Спілка учасників АТО Галичина» та ГО «Спілка учасників АТО Галичина А».
В електронній декларації Кучми Т.Я. за 2015 р. задекларовано, серед інших об’єктів нерухомого майна, земельну ділянку площею 2880 кв. м, придбану 19.08.2015 р., розташовану в с. Рибник Львівської області. В електронній декларації за 2016 р. ця земельна ділянка не вказана. При цьому, жодного доходу від її продажу або відповідного правочину зазначено не було. Куди зникла земельна ділянка невідомо – декларант або не задекларував її у п. 3 або не вказав дохід від її продажу у п. 11.
У п. 6 декларації задекларувано три автомобілі. Власністю усіх автомобілів є третя особа, інформація про яку невідома, бо «член сім’ї не надав інформацію». Який саме член сім’ї не надав інформацію також не відомо, бо всіма автомобілями, відповідно до декларації, користується сам Кучма Т.Я.

Надіслали заяву до НАЗК та запит до декларанта з проханням пояснити джерела походження статків.

Інформація була зібрана за підтримки Антикорупційного Форуму Львівщини.


Зображення зі сторінки ГЛК у Facebook