Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало проведення повної перевірки декларації ще однієї особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за заявами ГО «Громадський люстраційний комітет».

Відповідне рішення щодо повної перевірки Голови Полянської сільської ради Свалявського району Дрогобецького Івана було прийнято на засіданні НАЗК.

Підставою для проведення повної перевірки декларації стала інформація про можливе відображення у деклараціях недостовірних відомостей: до декларації не було внесено інформацію про те, що Дрогобецький є засновником чотирьох громадських об’єднань, не було задекларовано коштовний подарунок та його дружиною було придбано авто за суму, значно нижчу за середньоринкову.

Нагадуємо, що детально з усіма документами щодо справи Дрогобецького можна ознайомитись у нашому Реєстрі осіб із сумнівними даними в деклараціях:

Дрогобецький Іван Іванович

Голова Полянської сільської ради Свалявського району, м. Свалява (Закарпатська обл.)
Дрогобецький Іван Іванович в електронній декларації за 2016 рік зазначив, що його дружина Дрогобецька Ванда Владиславівна придбала 11.03.2016 р. легковий автомобіль TOYOTA RAV4 2008 р.в. за 40 000 грн. При тому, що середньоринкова вартість цього транспортного засобу становить 264 113 грн.
Крім цього, Дрогобецький І.І. не задекларував коштовний годинник, який йому подарував голова Верховної Ради України.
Також Дрогобецький І.І. є засновником чотирьох громадських об’єднань: Свалявська районна громадська організація «Мисливський Клуб "ЖДИМИР"», ГО «Футбольний клуб "ПОЛЯНА"», ГО «Федерація футболу Свалявського району», Свалявська районна організація Партії Регіонів. Але ці дані посадовець не вніс до своєї електронної декларації.