20 липня НАЗК затвердило результати перевірок 23 декларацій. Разом із 6 рішеннями, прийнятими на попередньому позачерговому засіданні 14 липня, НАЗК перевірило 29 декларацій 26 посадовців. У трьох посадовців були перевірені по дві декларації: за 2015 і 2016 або перед звільненням.

За результатами перевірки у двох посадовців виявили ознаки кримінального корупційного правопорушення за статею 366-1 Декларування недостовірної інформації. Це колишній суддя Краснолуцького міського суду Луганської області Самойленко Євген Юрійович та міський голова м. Покровськ (Красноармійськ) Донецької області Требушкін Руслан Валерійович. Обоє надали недостовірні відомості на суму понад 250 прожиткових мінімумів. Матеріали направлено за підслідністю до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Прокуратури Донецької області відповідно.

Ще одна посадовиця порушила терміни подання декларації, що передбачає адміністративну відповідальність. Колишній слідчий слідчого відділення Дніпровського відділення поліції Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Херсонській області Соломко Вероніка Романівна.

В усіх інших деклараціях НАЗК не знайшло підстав для притягнення суб’єкта декларування до адміністративної чи кримінальної відповідальності. При цьому в більшості рішень зазначено, що НАЗК не отримало відповіді на запити від одного або декількох органів, тому грунтувало свої висновки на наявній інформації. Одним із «рекордсменів» по кількості відсутніх відповідей на запити є декларація Міністра юстиції Павла Петренка — інформацію, що стосується перевірки, не надали 6 органів, в тому числі саме Міністерство юстиції, яке очолює посадовець. Зазначимо, що саме за ініціативи Павла Петренка робочою групою при Кабміні на чолі з його Міністерством було розроблено такий порядок перевірки декларацій, який зобов’язує НАЗК приймати рішення на основі наявної інформації за відсутності відповідей від державних органів.

При цьому показово, що майже в усіх деклараціях були зафіксовані порушення: посадовці не декларували квартири, землю та автомобілі у власності і користуванні, подарунки, цінні папери, доходи свої та членів сім'ї, не вказували співвласників майна, користування майна членами сім'ї, самих членів сім'ї, джерело доходу, позичені кошти, позики тощо, проте відповідно до змін, які були внесені Президентом України до Закону «Про запобігання корупції» на початку 2016 року, знайдені порушення не тягнуть за собою відповідальності для цих посадовців. Їх лише зобов’язують подати декларацію з достовірними відомостями.

Загалом НАЗК прийняло рішення про завершення перевірки декларацій 10 міністрів, 2 народних депутатів, 6 суддів та 8 посадовців правоохоронних органів та органів виконавчої влади.

Міністри:
1. Полторак Степан Тимофійович — Міністр оборони (декларація за 2015)
2.Рева Андрій Олексійович Міністр соціальної політики (декларація за 2015)
3. Стець Юрій Ярославович Міністр інформаційної політики (декларація за 2015)
4. Насалик Ігор Степанович Міністр енергетики та вугільної промисловості (декларація за 2015)
5. Нищук Євген Миколайович Міністр культури (декларація за 2015)
6. Розенко Павло Валерійович Віце-прем'єр-міністр (декларація за 2015)
7. Семерак Остап Михайлович Міністр екології і природних ресурсів (декларація за 2015)
8. Черниш Вадим Олегович — Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (декларація за 2015)
9. Петренко Павло Дмитрович — Міністр юстиції (декларація за 2015)
10. Омелян Володимир Володимирович — міністр інфраструктури (декларація за 2015)

Депутати:
11. Солод Юрій Васильович — народний депутат (декларація за 2015)
12. Третьяков Олександр Юрійович — народний депутат (декларація за 2015)

Судді:
13. Закропивний Олександр Васильович — суддя Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ (декларація за 2015)
14. Попревич Віктор Михайлович — суддя Приморського районного суду м. Одеси (декларація за 2015)
15. Дроботова Тетяна Борисівна — суддя Вищого господарського суду (декларація за 2015)
16. Кадєтова Олена Веніамінівна — суддя палати з розгляду цивільних справ Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ (декларація за 2015)
17. Самойленко Євген Юрійович — колишній суддя Краснолуцького міського суду Луганської області (декларації за 2015 і 2016) — надав недостовірні відомості на суму понад 250 прожиткових мінімумів, що тягне за собою кримінальну відповідальність — складено висновок, рішення направлено до САП.
18. Колодійчук Віктор Миколайович — суддя Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ (декларація за 2015)

Інші:
19. Горащенков Олексій Миколайович — перший заступник Керівника Головного департаменту стратегічного планування та оперативного забезпечення (декларації за 2015 і 2016)
20. Черненко Андрій Валентинович — заступник Чернігівського міського голови (декларація за 2015)
21. Шахненко Євгеній Дем'янович — заступник голови Харківської обласної державної адміністрації (декларація за 2015)
22. Лисенко Сергій Дмитрович — колишній керівник Мелітопольської місцевої прокуратури Запорізької області (декларація за 2016)
23. Соломко Вероніка Романівна — колишній слідчий слідчого відділення Дніпровського відділення поліції Херсонвського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Херсонській області (перед звільненням за 2015) — порушила термін подання декларації.
24. Требушкін Руслан Валерійович — міський голова м. Покровськ (Красноармійськ) Донецької області (декларація за 2015) — надав недостовірні відомості на суму понад 250 прожиткових мінімумів, що тягне за собою кримінальну відповідальність — направлено за підслідністю до Прокуратури Донецької області.

25. Янко Володимир Михайлович — прокурор Луганської області (декларація за 2015)
26. Коршун Григорій Володимирович — заступник прокурора Донецької області (декларація за 2015)