«У Нацполіції попросили допомогти розібратись, в чому конфлікт інтересів 6 суддів Конституційного Суду під час розгляду люстрації. Разом з Тетяною Козаченко розтлумачили і дали документи до звернення, яке Громадський люстраційний комітет направляв ще в квітні. Старшому оперуповноваженому в особливо важливих справах, майору міліції Чалому Олександру Петровичу сьогодні казково пощастило. Він тепер точно знає, в чому полягає конфлікт інтересів 6 суддів КСУ при розгляді люстрації. Бо про це йому особисто розказала представник позиції уряду під час розгляду Закону «Про очищення влади» в КСУ і автор клопотання про відвід суддів» — прокоментувала свою зустріч із майором поліції О.П.Чалим Голова Ради «Громадського люстраційного комітету» Олександра Дрік.

У квітні Громадський люстраційний комітет звернувся до правоохоронних органів з вимогою притягнути суддів КСУ до відповідальності за порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» в частині конфлікту інтересів. А сьогодні Олександру Дрік було запрошено дати пояснення щодо цієї вимоги. Громадський люстраційний комітет щиро бажає правоохоронним органам натхнення у цій важливій справі. З нетерпінням чекатимемо на відповідь. Також, принагідно, хочемо подякувати Нацполіції за інформаційний привід ще раз нагадати прізвища 6 суддів Конституційного Суду України, яким закон не писаний:

Баулін Юрій Васильович
Вдовіченко Сергій Леонідович
Гультай Михайло Мирославович
Запорожець Михайло Петрович
Сергейчук Олег Анатолійович
Шаптала Наталія Костянтинівна

Голова Люстраційного комітету досить детально і зрозуміло роз’яснила суть вимоги щодо проблем з Конституційним Судом постмайданівської України, в якому третина — досі ті самі люди, які допомогли Януковичу узурпувати владу, суд, який і досі становить загрозу не тільки люстраційному закону, але й потенційно усім постмайданівським здобуткам, в тому числі електронному декларуванню і Національному антикорупційному бюро.

«От і подивимось, чим керуватиметься «реформована» поліція, коли прийматиме рішення про те, чи складати адмінпротокол: законами України чи вказівками зверху», — підсумувала свій візит до Нацполіції Дрік.