Дружина судді Конституційного суду Михайла Запорожця Ірина працює в терористичній організації ЛНР. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebookповідомив член Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України, член ГО «Громадський люстраційний комітет» Сергій Іванов.

Михайло Запорожець зробив дуже стрімку кар’єру від судді Ровеньківського міського суду, Кам’янобрідського районного суду до судді Апеляційного суду Луганської області.

Завдяки участі в вирішені питань Олександра Єфремова Ірина Запорожець була незмінним керівником Луганського обласного управління юстиції. Свого часу, окрім довіри Єфремова, вона залучилась підтримкою Лавриновича, Портнова, й саме її протекторат дозволив Михайлу Запорожцю отримати посаду судді КСУ у 2010 році.

Після початку військової агресії на сході України, Ірина Запорожець отримала посаду заступника міністра юстиції терористичної організації ЛНР, Михайло залишився працювати в Конституційному суді. В 2010 році він підтримав всі незаконні рішення КСУ, дозволивши Януковичу узурпувати владу, а в 2015 підтримати зміни до Конституції України вже за нового керівництва країни.

Резюмуючи інформацію, Іванов зазначає, що так і живе колись проста і душевна родина Запорожець: Ірина служить окупантам, Михайло – усім, хто при владі. Роблять одну справу по різні сторони лінії зіткнення.