Незважаючи на зауваження Венеціанської комісії, які були озвучені на зустрічі з Президентом України, процес люстрації не призупинятиметься. Про це в ефірі «5 каналу» заявив Міністр юстиції Павло Петренко.
За його словами, мова не йде про призупинення люстрації, а ті зауваження, які були озвучені експертом Венеціанської комісії, будуть обов'язково поправлені.

«Ми домовились спільно з представниками Венеціанської комісії, що наступного тижня приїздить делегація експертів, яка спільно з представниками Парламенту, Міністерства юстиції опрацює ті зміни, які зараз готуються робочою групою», – наголосив Міністр.

Він підкреслив, що мова йде в першу чергу про те, щоб надати статус незалежного органу люстраційній громадській комісії, яка зараз функціонує, мова йде про те, що ми пропишемо інститути індивідуальної амністії, на чому наполягали експерти Венеціанської комісії.

Також Петренко зауважив, що Генпрокурор та прокурори направили документи в Фіскальну службу для перевірки, проте результати поки невідомі.

«Процес люстрації не буде згортатись, і ми повинні цей процес закінчити, тому що це вимога українських громадян і нагальна вимога для того, щоб ми змінили країну», – наголосив посадовець.