За період з 1 по 31 грудня до Єдиного державного реєстру осіб на сайті Мінюста, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади», внесено ще 17 посадовців. Усі вони є колишніми співробітниками прокуратури.

На двох посадовців, зокрема на екс-прокурора Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Генпрокуратури Юрія Марченка та екс-начальника одного з відділів Головного управління представництва та організації участі у кримінальному провадженні в суді Генпрокуратури Дмитра Перепелиці надходили скарги від громадян стосовно фактів корупції та противоправності їхніх дій під час перебування на посаді.

Зокрема, звільнені з посад наступні чиновники:
• Вячеслав Якунін — перший заступник начальника управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України.
• Віра Шулякова — старший помічник заступника Генерального прокурора України — начальника Головного управління.
• Максим Мельніченко — начальник першого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.
• Анатолій Дворник — перший заступник начальника управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Генеральної прокуратури України
• Михайло Старчук — прокурор відділу представництва при виконанні судових рішень управління представництва в суді захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Головного управління представництва та організації участі у кримінальному провадженні в суді Генеральної прокуратури України.
• Сергій Прокопенко — старший прокурор відділу організаційно-методичної роботи та координації діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.
• Павло Коптєлов — заступник начальника відділу нагляду за досудовим розслідуванням і підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України Державної митної служби та Державної прикордонної служби України Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.
• Вадим Ляцевич — старший прокурор відділу процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях про корупційні злочини управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Головного управління захисту прав і свобод громадян інтересів держави нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генеральної прокуратури України.
• Степан Чігур — старший прокурор відділу організаційно-методичної роботи та координації діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.
• Юрій Марченко — старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами податкової міліції Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.
• Дмитро Перепелиця — начальник відділу представництва при виконанні судових рішень управління представництва в суді захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Головного управління представництва та організації участі у кримінальному провадженні в суді Генеральної прокуратури України.
• Володимир Салков (заступник начальника відділу участі прокурорів у цивільному судочинстві управління представництва в суді захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Головного управління представництва та організації участі у кримінальному провадженні в суді Генеральної прокуратури України.
• Вадим Іванін — старший прокурор відділу захисту фінансово-економічних інтересів держави управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави Головного управління захисту прав і свобод громадян інтересів держави нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генеральної прокуратури України.
• Олег Шемякін — заступник начальника відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні управління правозахисної діяльності протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Головного управління захисту прав і свобод громадян інтересів держави нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генеральної прокуратури України.
• Владислав Шпаков (начальник відділу захисту конституційних прав громадян безпеки руху та пасажирських перевезень управління правозахисної діяльності протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Головного управління захисту прав і свобод громадян інтересів держави нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генеральної прокуратури України.
• Віталій Харченко — начальник відділу організації представництва інтересів громадян та держави в судах управління правозахисної діяльності протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Головного управління захисту прав і свобод громадян інтересів держави нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генеральної прокуратури України.
• Олег Кучер — перший заступник начальника Головного управління представництва та організації участі у кримінальному провадженні в суді Генеральної прокуратур України.

Наразі в Реєстр внесено 375 посадовців, до яких застосовано норми Закону України «Про очищення влади». Це результати так званої «автоматичної» люстрації, наприкінці місяця закінчиться друга хвиля люстрації, Реєстр буде поповнюватись, саме тому громадськість повинна тримати на контролі цей процес та перевірити чи всі посадовці, які не відповідають люстраційним критеріям, звільнені з займаних посад.