5 квітня 2018
Організації, які сформували Громадську раду доброчесності (ГРД), підтримують її вимоги стосовно необхідності зміни процесу кваліфоцінювання суддів.
4 грудня 2017
Тендер на аудит системи електронного декларування, який проводить Національне агентство з питань запобігання корупції, містить дискримінаційні умови, а документація виписана під наближені до СБУ компанії.
3 грудня 2017
НАЗК проводить тендер на аудит системи е-декларування, завданням якого є знищити систему і позбутись декларацій. 4 грудня о 9:00 представники антикорупційних громадських організацій пояснять, чому непрозорий тендер має бути скасовано, а незалежна експертиза має бути проведена за участі іноземних експертів. Брифінг відбудеться в Українському кризовому медіа центрі за адресою вул. Хрещатик, 2 (Український дім).
1 грудня 2017
The procurement for conducting an audit of e-declaration systems recently announced by the National Agency on Prevention of Corruption is discriminatory and non-transparent. It should be cancelled, otherwise it might lead to the irreparable destructive consequences for the e-declaration system.
1 грудня 2017
НАЗК оголосило тендер на проведення аудиту системи е-декларування з дискримінаційними та корупційними умовами для учасників. Ми переконані, що замовлення аудиту подібним чином спрямоване на отримання упереджених результатів, які можуть призвести до непоправних руйнівних наслідків для системи е-декларування.
20 листопада 2017
Новини
Корупція на всіх рівнях створює перепони для розвитку держави. Майбутнє без корупції ми можемо забезпечити лише наполегливою працею над викриттям корупціонерів. Знищення корупції важливе як в як у містах-мільйонниках, так і в маленьких містечках, як в столиці, так і у регіонах. Чому ми зосередились саме на викритті корупції на регіональному рівні та хто входить до списку ТОП 5 корупціонерів Одещини розкаже Дмитро Кузін, юрист ГО «Громадський люстраційний комітет», Голова ГО «Люстраційна комісія Одеської області» Константин Цховребашвілі та Александр Жирносенко, координатор ГО «Люстраційна комісія Одеської області».
14 листопада 2017
13 листопада Громадський люстраційний комітет провів обговорення проектів змін до законодавства, яке регулює процедури очищення влади в України.
14 листопада 2017
Новини
У результаті люстрації керівництво державних органів оновилось на 98%, але найбільша загроза очищенню влади — в судах. Про це 13 листопада під час презентації Звіту про результати моніторингу виконання Законів України «Про очищення влади» та «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» сказали Олександра Дрік, Голова Ради ГО «Громадський люстраційний комітет» та Тетяна Козаченко, адвокат, секретар Громадської ради з питань люстрації при Мін’юсті.
10 листопада 2017
Громадський люстраційний комітет розпочав формування реєстру посадовців із сумнівними даними в деклараціях. По кожному посадовцю в цьому реєстрі ми пишемо заяви про правопорушення або необхідність повної перевірки до НАБУ/НАЗК і вимагаємо пояснення статків у самих декларантів. Реєстр буде оновлюватись щотижнево.
9 листопада 2017
Новини
13 листопада відбудеться презентація та експертне обговорення Звіту про результати моніторингу виконання Законів України «Про очищення влади» та «Про відновлення довіри до судової влади в Україні». У Звіті представлені результати громадського моніторингу, який здійснювався ГО «Громадський люстраційний комітет» у період з червня по вересень 2017 року і охоплює період трьох років. Звіт підготовлено з метою узагальнити прогнозовані і фактичні результати проведення люстрації в Україні відповідно до Законів «Про відновлення довіри до судової влади» та «Про очищення влади» та сформулювати рекомендації для їх ефективнішого виконання.
Представники ЗМІ можуть звертатися за офіційними коментаріями членів Люстраційного комітету на пошту news@lku.org.ua

Дайджест люстрації

Архів дайджестів