1 вересня 2014, Законодавчі ініциативи
Проект закону «Про очищення влади» у редакції, підготовленій робочою групою Верховної Ради України 01.09.2014
17 липня 2014, Законодавчі ініциативи
Цей Закон визначає правові та організаційні засади проведення перевірки та атестації державних службовців з метою здійснення люстрації влади від осіб, причетних до масових порушень прав і свобод громадян, до корупційних правопорушень та створення умов для побудови нової системи органів державної влади у відповідності до європейських стандартів. Зареєстрований у Верховній Раді 24 липня 2014 року за номером 4359а. 14 серпня Верховна Рада ухвалила у першому читанні цей законопроект. «За» відповідне рішення проголосувало 252 депутатів.
26 квітня 2014, Законодавчі ініциативи
Проект Закону про проведення люстрації в Україні від Партії "Свобода" 4570
Проект внесли народні депутати України О.Я. Тягнибок, О.І. Осуховський, А.М. Вітів, Ю.М. Сиротюк, Л.С. Мартинюк
10 квітня 2014, Законодавчі ініциативи
Проект Закону «Про проведення люстрації в Україні» 4678
Проект Закону "Про проведення люстрації в Україні" від народних депутатів Чернеги Р.Т. VII скликання, Гінка Я.Я. VII скликання
8 квітня 2014, Законодавчі ініциативи
Проект Закону «Про люстрацію в Україні» 4570-1 від Люстраційного комітету
Пропонуємо для ознайомлення текст законопроекту "Про люстрацію в Україні" 4570-1 від 08.04.2014, підготовлений робочою групою правників-волонтерів Люстраційного комітету. Основу цієї групи склали адвокати та експерти з права, зокрема Тетяна Козаченко, Євген Шевченко, Валентина Теличенко та Євген Жеребецький, за що їм щиро дякуємо.
8 квітня 2014, Законодавчі ініциативи
Проект Закону «Про люстрацію в Україні» 4570-2 авторства Євгенія Захарова
Харківська правозахисна група представила свій законопроект про люстрацію 4570-2 від 08.04.2014 авторства Євгенія Захарова. Цей закон визначає підстави та процедуру проведення люстрації в Україні з метою захисту демократії, прав людини та основоположних свобод.
31 березня 2014, Законодавчі ініциативи
Законопроект Бориса Чикулая
Цивілізована, сучасна, правова Україна – головна мотивація виходу громадян на Майдани. Різні заклики, котрі символізують одну мету: бажання перезавантажити країну, змінити систему, позбутися організованого злочинного угрупування, кланів, мафії, хунти, встановити справедливість, припинити підміну понять, фактів, втілити цивілізаційні реформи.
12 березня 2014, Законодавчі ініциативи
Група правників-волонтерів розробила проекти законів про люстрацію Віктора Януковича та посадовців, відповідальних за терор Майдану. Ми пропонуємо їх як перший крок, за яким має слідувати люстрація суддів, правоохоронних органів та всієї державної машини. Досвід 2005-го року вчить, що якщо не зробити цей крок негайно – закривавлений екс-президент повернеться на Донбас, знову накупить собі виборців і... не хочеться навіть говорити. Розроблених законів два – бо є різні думки, чи варто вказувати в спеціальному законі прізвища. Учасники правлячої коаліції в Раді можуть взяти будь-який варіант, додати прізвища чи посади тих, кого треба люструвати, і від свого імені проголосувати. Головне щоб не викреслювали.
Свої думки та побажання стосовно проектів люстраційного законодавства ви можете надсилати на пошту info@lku.org.ua

Дайджест люстрації

Архів дайджестів