Корсун Іван Григорович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника УМВС України в Черкаській області - начальник міліції громадської безпеки
Період
31 березня 2010 — 13 серпня 2013
Регіон
Черкаська область

Керевич Олег Васильович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник начальника УМВС України в Черкаській області - начальник слідчого управління
Період
28 грудня 2012 — 6 березня 2014
Регіон
Черкаська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника УМВС України в Черкаській області - начальник слідчого управління
Період
16 вересня 2010 — 1 серпня 2011
Регіон
Черкаська область

Бойко Леонід Леонідович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника УМВС України в Черкаській області - начальник кримінальної міліції
Період
8 червня 2011 — 24 грудня 2013
Регіон
Черкаська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник начальника УМВС України в Черкаській області - начальник кримінальної міліції
Період
16 вересня 2010 — 8 червня 2011
Регіон
Черкаська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника ГУМВС України в Черкаській області - начальник кримінальної міліції
Період
16 вересня 2009 — 16 вересня 2010
Регіон
Черкаська область

Шмаков Олег Віталійович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Київської області
Період
4 березня 2008 — 28 березня 2011
Регіон
Київська область

Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Черкаської області
Період
23 грудня 2011 — 28 березня 2014
Регіон
Черкаська область

Миколенко Віктор Андрійович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Черкаської області
Період
27 лютого 2006 — 30 серпня 2011
Регіон
Черкаська область

Рогатюк Ігор Володимирович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник прокурора Черкаської області
Період
30 серпня 2011 — 25 березня 2014
Регіон
Черкаська область

Вегера Володимир Михайлович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Черкаської області - заступник начальника управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство
Період
7 вересня 2004 — 16 лютого 2011
Регіон
Черкаська область

Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник прокурора Черкаської області
Період
17 лютого 2011 — 29 серпня 2011
Регіон
Черкаська область

Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Черкаської області
Період
30 серпня 2011 — 28 лютого 2013
Регіон
Черкаська область

Тимошенко Юрій Васильович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Керівники обласних та районних державних адміністрацій
Тип посади
Голова обласної державної адміністрації, його перший заступник та заступники
Назва посади
Заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації
Період
17 грудня 2010 — 20 грудня 2011
Регіон
Черкаська область

Коваленко Михайло Вікторович

Високопосадовці часів розстрілів Євромайдану
Орган влади
Керівники обласних та районних державних адміністрацій
Тип посади
Голова обласної державної адміністрації, його перший заступник та заступники
Назва посади
Заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації
Період
3 жовтня 2013 — 8 квітня 2014
Регіон
Черкаська область

Рудзь Юліан Сергійович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Податкова та митниця
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу, що забезпечує податкову та/або митну політику, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника Черкаської митниці Міндоходів України
Період
3 вересня 2010 — 30 жовтня 2014
Регіон
Черкаська область